LinkRender

Hakkında

LinkRender, saklamak istenilen linklerin kaydedildiği, düzenlenip kategorilendiği, yeni linklerin keşfedildiği ve ayrıca bu linkler üzerinden sosyal bilgi paylaşımı yapıldığı bir bulut servistir.

LinkRender, bana ne yarar sağlar?

LinkRender, sürekli olarak kaybetmek veya bulmak zorunda kaldığınız bağlantılarınızı bulutta saklamanıza ve başka kişilerin girdiği bağlantılardan yeni bağlantılar keşfetmenize olanak sağlar.

LinkRender kaydettiğim linkleri kaybetmememi taahhüt eder mi?

LinkRender, sakladığınız linkleri anlık olarak kaydeder ve siz silinmesini istemediğiniz sürece saklı tutar. LinkRender sayesinde artık bağlantılarınız kaybolmaktan çıkarak, istediğiniz anda erişebileceğiniz duruma gelecek.

LinkRender yeni kişilerle tanışmamı sağlar mı?

LinkRender, temel olarak bağlantı saklama ve keşfetme motorudur. Sosyalleşme bağlantılar üzerinden yürükmektedir. Doğrudan amacı yeni kişiler keşfetmek olmasada, dolaylı olarak yeni insanlar tanımanıza ve onları takip etmenize olanak sağlar.

LinkRender kullanıcısı olmak için ne kadar ücret ödemeliyim?

LinkRender kullanıcısı olmak ve temel hizmetlerinden faydalanmak tamamen ücretsiz olup satın almanız gereken hiçbir şey yoktur. Sadece sağlanacak ekstra hizmetler için satın almak isteyen kullanıcılardan, hizmet ücreti talep edilecektir.

LinkRender erişimi hangi platformları kapsar?

LinkRender şuanda beta versiyonunda olup, sadece tarayıcı üzerinden hizmet vermektedir. Yakında tarayıcı eklentilerini ve mobil cihaz uygulamalarını sizlerin hizmetine sunacaktır.